fbpx
6.8 C
Skopje

ФОТО: Погледнете го домот на Лила Филиповска!

АКТУЕЛНО

Лила важи за една од најубаво облечените жени од јавниот живот. Но, освен тоа што е вешта во изборот и сложувањето на модни комбинации, Лила е вистинска перфекционистка и кога станува збор за ентериерот во домот.

Нашата попуалрна водителка не го крие своето интимно катче каде ги полни батериите, па не ретко на социјалните мрежи прикачува фотографии од нејзиниот префинето уреден дом.

Колку што ја сака модата, Лила исто толку го сака и уредувањето и често знае да покаже во каков амбиент моментално дише нејзиот стан, особено кога се празници и го декорира според обичајот со интересни и тематски детали.

Лила е голем љубител на цвеќето, а според приложеното таа постојано сака да го има околу себе, како во внатрешноста така и на балконот каде ужива пиејќи го своето кафе.

Во една прилика во квизот „Се или нешто“ спомена дека не сака постојано ист амбиент, па затоа често знае да прави промени во уредувањето и да внесе нова свежина.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -