fbpx
10.8 C
Skopje

ФОТО: Спенџарска ја скрати косата – тешко ќе ја препознаете

АКТУЕЛНО

Водителката на утринската емисија на една од домашните телевизии, Јелена Спенџарска ја скрати долгата коса, по која беше препознатлива на малите екрани.

Со својот нов имиџ таа се пофали на социјалните мрежи, но и покрај промената, доби низа позитивни коментари од своите обожаватели и следачи.

Спенџарска често знае да го привлече вниманието на јавноста, па така неодамна откако беше искоментиран нејзиниот стил, односно пишуваше дека водителката има мали гради, мудро покажа дека знае да се носи и со недостатоците.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -