fbpx
10.8 C
Skopje

ГИ ОТКРИ СВОИТЕ НЕДОСТАТОЦИ Јелена Карлеуша се појави во отворен фустан и СЕ ВИДЕ СЕ ОНА ШТО НЕ ТРЕБАШЕ (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Јелена Карлеуша денеска се појави на снимање во емисијата “Ѕвезде Гранда“ а црниот фустан откри многу повеќе од она на што вообичаено сме навикнати.

Пејачката Јелена Карлеуша во не така завидно издание го прошета студиото на “Гранд“, а фустанот кој го одбрала овој пат ги откри сите нејзини недостатоци. Тоа можете да го погледнете на фотографиите и видеото во продолжение.

 

 

 

Видеото погледнете го ОВДЕ

 

 

 

 

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -