fbpx
14.8 C
Skopje

Гледач го прашал Саша Матиќ зошто носи часовник, неговиот одговор ги изненадил сите

АКТУЕЛНО

Во една од емисиите на Огнен Амиџиќ тој прочитал навредлива порака на еден гледач која била упатена кој Саша Матиќ.

– Ако Саша може да носи часовник, јас можам да носам прслуче по дома, напишал твитерџијата.

Матиќ на ова културно му одговорил и ефектно го спуштил одговарајќи дека секојдневно носи часовник а не само на спотовите. Потоа го допрел часовникот и го кажал точното време.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -