fbpx
14.8 C
Skopje

ГОРИ ИНСТАГРАМ: Жешкиот танц на Анастасија Ражнатовиќ го запали подиумот (видео)

АКТУЕЛНО

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ и тазе пејачка Анастасија, периодов е актуелна со нејзината прва песна „Совршен пар“.

Наследничката на славната серпска пејачка летово е постојано на разни дестинации, а овој пат на својот Инстаграм објави видео на кое е во друштво на пријатели.

View this post on Instagram

case off for aesthetic purposes

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

На едната снимка се гледа дека таа и нејзиното друштво се добро расположени и разиграни, но танцот на Анстасија веројатно ги собра погледите во клубот, а го запали и Инстаграм.

Погледнете:

View this post on Instagram

set the dance floor on fiyaaaah. 🔥

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -