fbpx
21.8 C
Skopje

Како од мајка родена: Сандра Африка покажа повеќе од што сакаше! ФОТО

АКТУЕЛНО

Пејачката која често игра на картата на провокација, ги воодушеви фановите со нова фотографија.

Атрактивната Сандра Африка добро знае како да го привлече вниманието на машката публика. Провокативни спотови, разни папараци фотографии од одмор на кои секогаш го „рекламира“ своето сексипилно тело.

Овојпат одлучи да го изрекламира својот задник. Познато е дека Сандра често оди на масажи против целулит, па нејзината масерка одлучи да открие нешто повеќе.

Имено, масерката на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како сексипилната Сандра лежи на масата за масажи.

Секако, нејзиниот задник е во главниот фокус, па сите они кои имавте желба да го видите задникот на Африка, сега е вистинската шанса.

Фотографиите може да ги погледнете на следниот линк

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -