fbpx
13.8 C
Skopje

Командант Хоџа е горд на јунаците од „Диво Насеље“ кои убија 8 македонски полицајци!? (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -