fbpx
23.8 C
Skopje

Љупка на Спејко отиде да игра фудбал на мали голчиња, па и текна да се соблече (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Љупка Митрова веќе слободно може да се нареча Македонска Инстаграм кралица. Струмичанката ги фрла во сенка и Лила и Мелита и сите останати, зошто, затоа што таа на својот Инстаграм профил има преку сто илјади следбеници.

Љупка секојдневно ги радува своите фанови со провокативни фотографии, на кои неретко е и нејзиниот партнер, победникот на едно реално шоу од пред неколку години, Спејко.

Не се сомневаме дека тие двајцата својата популарност на социјалните мрежи знаат и да ја “уновчат”, но со трудот кој го посветуваат на себе и своето тело, тоа и го заслужуваат.

Последната фотосесија на Љупка е на некакво игралиште за мал фудбал и кошарка, каде таа е во екстра провокативна спортска опрема.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -