fbpx
20.8 C
Skopje

Марија Шерифовиќ со црно сценарио за себе ги загрижи фановите (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Поп пејачката Марија Шерифовиќ направи вистинско пореметување на социјалните мрежи со објавата која ги загрижи нејзините фанови.

Ви ја пренесуваме во целост:

Инаку Шерифовиќ и минатата година имаше слична објава во која се жалеше на здравствени проблеми.

“Последиците од несоницата навистина може да бидат многу сериозни.

Тие доведуваат до психичка и физичка исцрпеност и драстично ја намалуваат концентрацијата.

Марија на своите фанови јавно им се пожали дека има проблеми и посака помош.

-Ок во 2018 година сакам да ја излечам оваа несоница, инсомнија која е веќе к….

Само не знам дали да одам кај доктор, поп, оџа, билкар, психолог, психијатар, да тргнам на реики или да почнам да медитира, може да тргнам на јога, или да станам бретаријанец или можеби да верувам во Саи Баба….”

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -