fbpx
24.8 C
Skopje

Милица Тодоровиќ со шлиц до “пупак” згази на свадба, друштво и правеше Калиопи (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Пејачката Милица Тодоровиќ му беше кума на Стеван Анѓелковиќ и неговата сопруга Наташа, а на денот на свадбата се појави во ултра секси издание.

Таа на црковниот чин се појави во необична дневна комбинација, а на неа се беше покриено. Сепак, кумата Милица воодушеви со изгледот на прославата.


Имено, таа блесна во сребрена тоалета со гол грб и висок шлиц, а пристигна во друштво на Калиопи.


Во тој момент ги уловија камерите пред кои брзо поминаа, а нашата Опи им прати насмевка.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -