fbpx
24.8 C
Skopje

Милошоски: Шилегов откри мочани пелени и се докажа дека сме спремни за НАТО

АКТУЕЛНО

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, на својот Фејсбук профил ги коментира синоќешните случувања во Скопје кај Скопјанка.

-Ова е таа историска вечер кога ШилегOFF повика посебните единици на МВР и АРМ, откри мочани пелени и го спаси Скопје, напиша Милошоски.

Вели со оваа акција се докажал и спремни сме за НАТО.

Ова е таа историска вечер кога ШилегOFF повика посебните единици на МВР и АРМ, откри мочани пелени и го спаси Скопје:)😂🤔.., не е Monty Python, но е многу јако!!Со оваа акција се докажа, спремни сме за НАТО 102%

Posted by Antonio Miloshoski on Wednesday, September 19, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -