fbpx
24.8 C
Skopje

Мистериозната диета по која полудеа жените- Колинда замина на одмор ослабена и непрепознатлива (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Повеќе нема сомнеж дека претседателката на Хрватска која стана апсолутен хит на Светското првенство во Русија е на строга диета по повод нејзиниот летен одмор кој започна вчера.

На големо се зборува за нејзината мистериозна диета која наводно се состои од кајгана и шака чварки за појадок, салата за ручек и салата зеленчук за вечера.

Kolinda Grabar Kitarovic

Оваа нејзина диета очигледно има и тоа каков ефект, а доказ се фотографиите од Колинда пред неколку месеци и сега по светското.

Инаку претседателката Грабар-Китаровиќ е на летен одмор од вчера до 15 август во владина вила на еден хрватски остров.

ФОТО

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -