fbpx
24.8 C
Skopje

ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВМЕ: Анастасија Ражнатовиќ изненади со својата изјава за Кија Коцкар!

АКТУЕЛНО

Иако е најголема противничка на нејзината бивша пријателка Луна Џогани со која не разговара и иако војува со Јелена Карлеуша, најголемата поддршка на мајката Цеца, Анастасија Ражнатовиќ сепак одбра да не се меша во комплицираните односи и да не ја поддржи јавно Кија Коцкар.

 

Анастаси

Во интервју за Ало млада пејачка на прашањето дали гледа ријалитије и дали е вистина дека во претходната сезона ја поддржала Кија таа одговара:

– Не поддржав никого, потполно сум оддалечена и ги следам од страна. Немам никаква врска со реалити, ниту сум поддржувала една или друга страна. Тоа не ме интересира и така ќе остане.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -