fbpx
22.8 C
Skopje

Поради неа многу страдал: Бали бег пред бракот со Фахрије, лудо бил заљубен во оваа жена!

АКТУЕЛНО

Бали бег, го изговори судбоносното Да на преубавата колешка Фахрие Евџен пред нешто повеќе од една година. Парот се заколна на вечна љубов и од тогаш уживаат во брачниот живот.

Иако сега му цветаат рози, на славниот заводник не му било така секогаш. Имено негова голема љубов, девојката која ја сакал пред Фахрие, му го скршила срцето.

Станува збор за поранешната водителка на Фешн Тв, Џејлан Чапи.

Имено Џејлан и Бурак се сакале 2,5 години. Раскинале во 2014 година, а долго се шпекулирало која е причината.

На шармантната црнка родителите се и обезбедиле, додека актерот морал се сам да заработи. Набрзо поради разликата во карактерите се почесто се карале, а богатото семејство на Џејлан не го прифатило Бурак. Разделбата била неизбежна, а Бурак останал со скршено срце.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -