fbpx
18.8 C
Skopje

Последното барање на Влатко Илиевски

АКТУЕЛНО

Да му напише песниште за дует со Елена Ристеска. Ова е последното барање до Роберт Билбилов на пејачот Влатко Илиевски.

На социјалните мрежи Билбилов кој важеше за добар пријател, колега и соработник со Влатче ја открива нивната последна комуникација.

 

https://www.facebook.com/rbilbilov/posts/10156638511520962

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -