fbpx
21.8 C
Skopje

Ребека за Влатко: Во очите му видов страв и разочарување

АКТУЕЛНО

Утрово македонската јавност ја шокираше веста за смртта на еден од најпознатите македонски пејачи Влатко Илиевски. 33- годишниот рокер кој со години беше дел од групата „Морал“ бил пронајден мртов во автомобил во Скопје.

Не стивнуваат сочувствата од цела естрада, а меѓу нив е и она на пејачката Ребека која пред некое време препознала нешто во очите на прерано починатиот пејач. Tаа го сподели тоа на својот Фејсбук профил:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -