fbpx
20.8 C
Skopje

Што и требало ова: Сузана Гавазова покажа како изгледа без грам шминка (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Кога станува збор за физичкиот изглед, жените водат секогаш грижа да ги следат трендовите на разни модни куќи и да бидат средени.

Јавните личности кои секогаш се под лупа на камерите и медиумите пред ТВ екраните може да ги видиме во разни елегантни, провокативни и модерни изданија. Меѓутоа, ретко кој од нив сака да се покаже како изгледа во природно издание.

Меѓутоа, ги има и оние кои имаат храброст да покажат како изгледаат без шминка.

Меѓу нив е и фолк пејачката Сузана Гавазова која секогаш пред ТВ екраните е средена, а сега покажа како изгледа без шминка.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -