fbpx
8 C
Skopje

Систем за обложување на фудбал наречен „Девет магични линии“

АКТУЕЛНО

Директорот на Шутка откри како е сместен Сашо Мијалков и што се презема за него

Како што е познато Сашо Мијалков екс директор на УБК од вчера се наоѓа во притвор во истражниот затвор „Скопје“. Филип Андонов, директорот на затворот...

Брзал да се вakцинира, 88 годишник возел 191 км на час

Француската полиција се изненадила кога запрела 88 годишен маж кој управувал со автомобил, а возел 191 км/ч. Ограничувањето на патот по кој возел е 110...

Јавете се на овие броеви ако сте во странство и имате прашања за пописот

На сајтот на Министерството за надворешни работи се објавени телефонски броеви што ќе функционираат 24 часа и ќе бидат достапни за граѓаните за информации...

Стојанчe Ангелов со коментар за вчерашнитe протести во Скопје: Монструм и помирување не одат заедно

Стојанче Ангелов утрово се огласи на фејсбук по повод вчерашните протести во Скопје и напиша: МОНСТРУМ И ПОМИРУВАЊЕ НЕ ОДАТ ЗАЕДНО Скандирањето “УЧК“, “Етничка Албанија”, мавтањето...

Системите за обложување ги користат многу играчи кои се занимаваат со обложување. Тие се свесни дека со помош на системот нема потреба да ги погодат сите натпревари кои ги напишале, односно тие се добитни и со промашен еден, а во некои случаи и повеќе натпревари.

Постојат безброј системи за обложување, некои бараат повеќе храборст, а некои бараат голема цифра на вашата банкараска сметка. Како и да е, виe имате право да го изберете системот што вам ви одговара најмногу.


———————————————————
САМО УШТЕ 2 ДЕНА!
200% бонус до 200 EUR екслузивно во 10Bet казино!
1.Најавете се на казиното на 10Bet или креирајте сметка ТУКА
2.Направете уплата над 20 евра со промо кодот 200PHANTOM
3.Добијте 200% до 200 евра бонус
Регистрирај се на 10Bet казино 
———————————————————


Ние специјално за вас го издвоивме еден од најпознатите системи за обложување, а тоа е системот наречен „Девет магични линии“. Овој систем ни нуди неверојатна можност за огромна добивка.

Системот има девет системски тикети (3 од 4), а уплатата зависи од коефициентите и уплатата.

Можностите се различни. Нашата препорака е едната игра од секој натпревар да биде сигурна (коефициент од 1.8 до 2.10), другата игра да биде со поголем коефициент (2.4 до 3.3) и третата со најголем, односно изненадување, (1-Х, 2-Х, 7+).

Ако имате четири сигурни натпревари, третиот знак може да биде точен резултат. Системот гарантира еден добитен тикет со три погодени натпревари.

Ако играте реални типови, коефициентот за погодени три натпревари може да биде од 350 до 900, односно тоа е многу повеќе од целкупната уплата, а ако ги погодете сите четири коефициентот би бил од 2500 до 10000.

Другата опција е да изиграте игри кои може да се случи сите три да бидат добитни (на пример за еден натпревар ставете х-1, ГГ прво полувреме и 4-6 голови). Тогаш може да се случи сите девет тикети да бидат добитни, а тоа е вртоглава сума на пари.

Пример:
Шифра Тип 1 Тип 2 Тип 3

1001          X     GG3+   X-X

1002          1       1 i 3+   ГГ3+

1003         2        2-2        3+

1004         1        1-1       ГГ3+

Изиграјте ги одбраните натпревари по следниот редослед:

Tiket 1:
1001 – X
1002 – 1
1003 – 2
1004 – 13 од 4
Tiket 2:
1001 – X
1002 – 1 i 3+
1003 – 2-2
1004 – 1-13 од 4
Tiket 3:
1001 – X
1002 – gg3+
1003 – 3+
1004 – gg3+3 од4
Tiket 4:
1001 – GG3+
1002 – 1
1003- 2-2
1004 – gg3+3 од 4
Tiket 5:
1001 – GG3+
1002 – 1 i 3+
1003 – 3+
1004 – 13 од 4
Tiket 6:
1001 – GG3+
1002 – gg3+
1003 – 2
1004 – 1-13 од 4
Tiket 7:
1001 – X-X
1002 – 1
1003 – 3+
1004 – 1-13 од 4
Tiket 8:
1001 – X-X
1002- 1 i 3+
1003- 2
1004 – gg3+3 од 4
Tiket 9:
1001 – X-X
1002 – gg3+
1003  -2-2
1004 – 13 од 4

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Љубчо Георгиевски со предлог како да се реши спорот со Бугарија

Гледам дека Македонско-Бугарските односи се движат кон нов ќор-сокак а понатаму и кон нова ескалација на сите нивоа која може да доведе до долгодишна...

Директорот на Шутка откри како е сместен Сашо Мијалков и што се презема за него

Како што е познато Сашо Мијалков екс директор на УБК од вчера се наоѓа во притвор во истражниот затвор „Скопје“. Филип Андонов, директорот на затворот...

НОВА ГОЛЕМА ТРАЕДИЈА ВО МAKЕДОНИЈА: ПОЧИНА МАЖ ОД СКОПЈЕ ОТКАКО ПАДНА ОД КAPПА

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75). Тој паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“,...

МВР ги приведе Миленко Неделковски и Александар Пандов

МВР соопшти дека синоќа во 22.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека угостителски објект на ул.„6“ во с.Стајковци, сопственост на С.П. и А.П....

Брзал да се вakцинира, 88 годишник возел 191 км на час

Француската полиција се изненадила кога запрела 88 годишен маж кој управувал со автомобил, а возел 191 км/ч. Ограничувањето на патот по кој возел е 110...
- Advertisement -