fbpx
20.8 C
Skopje

Сите актерки се плашат од неа – позната е како жена која расипува бракови, ние ја гледавме во многу турски серии

АКТУЕЛНО

Ѕвездите на турските серии се омилени во регионот, но малкумина го знаат приватниот живот кој го кријат.

Една од актерките кои се најпопуларни и прогласена за најубава жена е Туба, која ја гледавме како Аси во серијата на Сител.

Турската актерка која има огромна популарност, а ние ја запознавме по бројни улоги во сериите на Сител, го изневери сопругот со 10 години помлад бизнисмен.

Убавата Туба е фатена со млад бизнисмен, Умут, со кој разменувала нежности пред ресторан, поради што пукна и нејзиниот брак.

Тие биле фотографирани од фоторепортер на Хуриет, но набрзо бизнисменот му се заканувал да му ги даде фотографиите.

Таа беше во центар на вниманието откако се појави веста дека се разведе од својот сопруг со кој се венчаше во 2011. година, и со кој има близначиња.

Популарната Аси која ја гледавме на Сител, има низа скандали зад себе.

Туба има бурен живот и сите актерки се плашат од неа, поради тоа што таа заведува зафатени мажи. Имено, таа го заведе сопругот на Ајшеѓул од Мојот син, по што актерката тргна да ги бара и направи сообраќајка.

Туба ја прекина и својата веридба и за време на снимањето на серијата која ја гледавме на Сител, се забавуваше со актерот, Онур од истата серија.

Во 2012 роди близнаци, ама двајцата се разделија.

Сега има ново момче.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -