fbpx
22.8 C
Skopje

Столе Стоилов со последно збогум до Никола: Ќе има ли правда за ова дете комитско?!

АКТУЕЛНО

Почивај во мир Никола !!!

Ќе има ли ПРАВДА за ова дете комитско ?!?!?!?

 

 

Почивај во мир Никола !!! Ќе има ли ПРАВДА за ова дете комитско ?!?!?!?

Posted by Stole Stoilov on Monday, July 9, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -