fbpx
13.8 C
Skopje

Веднаш ќе ја заследите на Инстаграм кога ќе дознаете на што се е подготвена пејачката доколку Хрватска влезе во финале на СП (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Хрватската пејачка Жанамари Перчиќ за фудбалската репрезентација на Хрватска подготвува големо изненадување доколку тие се пласираат во финалето на Светското првенство.

 

Имено сексапилната пејачка за време на мечот помеѓу Хрватска и Данска објави фотографија преку која им зададе ветување на фудбалерите доколку се пласираат во финалето.

-Вака Жанамари гледа фудбал. За „жешките“ само црвен тепих, им ветив на фудбалерите дека доколку влеземе во финале ќе прикачам фотографија во гаќички на концкестите, ако ги најдам дома! А ако не, тогаш без нив. Иако ми се смешни тие фотографии во дресови, ветувањето мора да се исполни, напиша пејачката под фотографијата на која го гледа мечот помеѓу Хрватска и Данска.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -