fbpx
18.8 C
Skopje

ВО ЖИВО: Потпишување на договорот за името во Преспа

АКТУЕЛНО

Извор – DW

 

Во живо од Преспа: потпишување на договорот меѓу Македонија и Грција

Posted by DW на македонски on Sunday, June 17, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -