Арсовски: СДСМ во ЕЛЕМ има вработено над 40 луѓе според партиски списоци, изгласани на партиски состаноци
Ќе одговара ли некој пред суд за пасошите?
MKA-2000: Заложбите за подобрување на консултантскиот сектор да се вклучат во предизборните програми
Овие 3 хороскопски знаци ќе бидат најсреќни оваа есен – ќе спијат на пари, некои ги очекува брак
Премиерот Заев се огласи по средбата со 8 пратеници кои беа исклучени од ВМРО-ДПМНЕ: Имаме решенија
Бојан Јовановски ни држи лекции по ХУМАНОСТ: За потребните средства за лекување на самохраната мајка Наташа ќе се погрижи лично тој!
Жител на Тработивиште бара работа и помош да обезбеди пари за лекување на сопругата
Ангеловска: Долгот во последните три години стабилизиран
Шекеринска најави повисоки плати и подобри услови за АРМ
Градоначалниците и годинава решително ни ветуваат дека ќе ги реализираат старите ветувања
Како бебе бил оставен во контејнер за ѓубре, а денес е директор на компанија вредна 62 милиони долари

Регион

Аца Лукас со коментар за Карлеуша: Кој ги дира децата на пријателите како да ги дира моите деца

Популарниот пејач Аца Лукас не остана должен на коментарот на Јелена Карлеуша за децата на неговата пријателка Светлана Ражнатовиќ Цеца....

Прочитај повеќе

Аплауз за колешката од Србија: Водителката Деа Ѓурѓевик почна да ја движи раката (Видео)

Водителката Деа Ѓурѓевиќ пред шест имаше тешка сообракајна несрека во која автобус и ја откина раката. Оттогаш, водителката полека оздравува,...

Прочитај повеќе

Видео: Ѓоковиќ запеа песна и од Оливер Драгојевиќ во Хрватска: Подобро ми иде тенисот отколку пеењето

Српската спортска, но и светска легенда Новак Ѓоковиќ не престанува да ги изненадува своите фанови. По осовјувањето на Вимблдон тој...

Прочитај повеќе

Прванов: Клучот на решението е да се држиме до тоа дека Илинденското Преображенско востание е бугарско по својот карактер

За мене клучот на решението е да држиме до тоа дека Илинденското Преображенско востание е бугарско по својот карактер, затоа...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 49 1 2 3 49
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.