Северина се заблагодари за поддршката- ја спомна и Македонија (ФОТО)
Колев од ГДУ лобира за Македонија пред европски пратеници и еврокомесар во Софија (Фото)
За шоферите: Сив, црн и бел чад од автомобилот – што означува бојата
ВИДЕО: Роналдо и Буфон во Албанија се дружеа со децата што скокнаа од балкон за да се спасат од земјотресот
Овој напиток ќе ви го забрза метаболизмот и ќе ви ги стопи килограмите!
Ларис Гајсер одговара пред Васко Ефтов: Снимките од домот на Орце Камчев ги добив од некој кој што ми веруваше од Македонија, а тоа не е Груевски
ИНТЕРВЈУ МИТКО ЈАНЧЕВ: Очекуваме масовен протест преку кој ќе испратиме јасна порака за предвремени парламентарни избори
Еве колку траеше: Се појави снимка од разорниот земјотрес во Албанија (ВИДЕО)
ПЕТАР КОЛЕВ: МРШОЈАДЦИТЕ СЕ КОРИСНИ ЗА ЕКОСИСТЕМОТ, НО НЕ И ВО МОМЕНТОВ
Џамбаски: Македонија ќе се судри со моќни противници, но ние од Бугарија сме тука за да помогнеме
Детали за несреќата на македонскиот автобус кој се преврте на пат кон Копаоник: 18 патници се повредени

Вест на денот

Соседот во тешко се познава: Колоната од еден километар помош од Македонија пристигна во Албанија (ВИДЕО)

Против пожарни возила, возила за итна медициснска помош, лекари, специјалисти и друга помош од Македоноја е на пат кон Албанија,...

Прочитај повеќе

Заев за Њујорк Тајмс: Ветото од Франција ме уништи лично – се кршам одвнатре

Македонскиот премиер Зоран Заев во интервју за весникот Њујорк Тајмс, објавено во вторникот, предупредува дека запирањето на проширувањето на ЕУ...

Прочитај повеќе

Скандал го тресе македонско село како никогаш до сега: Отворен гроб во селската црква (ВИДЕО)

Отворен гроб во делчевско Трботивиште ги распаметува соседите на селската црква. Гробна дупка веќе извесен период таму зјае празна и...

Прочитај повеќе

Го понижила зошто бил валкан: Кога и се претставил, зажалила во истиот момент и пропаднала во земја од срам

Дека изгледот лаже, доказ е следната приказна која стана вистински хит низ целиот свет. Американецот Енди Рос од Ванковер во...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 103 1 2 103
  • Најчитани
  • Препорачани
  • Последни

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.