fbpx
2.8 C
Skopje

Кога невестата не знае да игра, а свекрвата сака да изненади (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Започнале бавно да играат валцер, но за кратко сето тоа се претворило во брза динамична кореографија која ги размрдала и расположила сите гости.

Ова не го знаела невестата, а и сите се пријатно изненадени. Мајката и синот се одлично координирани со движењата и танцуваат како професионалци.

Погледнете:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -