fbpx
13.8 C
Skopje

Коњот од „Ја излези Ѓурѓо“ гостин во телевизијата на Боки 13 (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Интересно гостување на популарниот бенд Некст Тајм односно близнаците Стефан и Мартин во телевизијата 1ТВ.

Имено, дури траеше гостувањето на телевизијата кај Боки 13, домаќините приредија изненадување за браќата од Некст Тајм, па покрај нивното присуство во студиото на телевизијата се појави и коњот од неверојатниот спот од нивната преработка на песната „Ја излези Ѓурѓо“.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -