fbpx
-1 C
Skopje

Не се лутам ако мојот сопруг си најде љубовница, ќе ви објаснам и зошто (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Љубчо Георгиевски: Се чувствувам како македонец и како ништо друго

Претседателот на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски кој деновиве излезе со предлог план за решавање на спорот со Бугарија, којшто власта не го прифати, вели...

Вучиќ до криминалците: Готови сте, еден нема да толерирам, сите ќе ве уапсиме

По завршувањето на седницата на Советот за национална безбедност, беа прикажани фотографии со вознемирувачkaa содржинa каде се прикажуваат тешки докази. Клучните докази против криминалните групи...

Христијан Мицкоски од инфективна клиника: Тешко дишам, а главата ми пука од температура

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се огласи на фејсбук од инфективна клиника: По криминални и украдени избори, злоупотреба на вонредна состојба, масовен поткуп, притисоци,...

По барањата за воведување рестриктивни мерки, се огласи и Филипче: Не е исклучена можноста за воведување на рестриктивни мерки идната недела

Засега нема потреба од воведување дополнителни рестриктивни мерки, но можноста за такво нешто не е исклучена, рече денеска министерот за здравство Венко Филипче. Како што...

Водителката Саира Кан која работи за една британска телевизија, сите ги шокираше со својата изјава кога кажа дека на својот сопруг му дозволува да има љубовница.

Овие зборови ги искажа во емисијата која течеше во живо. Сите во студиото беа изненадени, а еве зошто тоа го направила:

Таа вели дека го сака својот сопруг, дека го обожува, но смета дека веќе не му е доволно привлечна, па му дава слобода да си побара себеси љубовница, да си ги задоволи потребите ако тој тоа го сака.

Исто така, таа мисли дека не може повеќе да му го подари она што можела порано, дека не може да го задоволи доволно, па така нема да се лути доколку нејзиниот маж побара среќа на некое друго место.

46-годишната Саира вели дека го сака својот сопруг, но забележала дека сексуалната желба и е изгасена, односно дека го нема повеќе оној жар како претходно.

Иако се 11 години во брак, иако имаат две деца, Саира вели дека нема да се лути ако нејзиниот сопруг си најде некоја љубовница со која ќе ја изневерува.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Неделен хороскоп: Љубовен занос за овој знак, а овој знак ќе добие голема материјална добивка

Овен 21.3-20.4. Љубов: Во никој случај не можете да го достигнете она кон што се стремите во љубовта, но барем немојте да се борите со...

Љубчо Георгиевски: Се чувствувам како македонец и како ништо друго

Претседателот на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски кој деновиве излезе со предлог план за решавање на спорот со Бугарија, којшто власта не го прифати, вели...

Земјотрес во Македонија – ноќеска се тресеа овие градови во земјава

Земјотрес со интензитет од три степени според Европската макросеизмичка скала синоќа во 22:43 часот е почувствуван во Дебар, Гостивар и Маврово, соопшти денеска Сеизмолошката...

И докторите заплакале: Оваа потресна фотографија крие приказна која никогаш нема да ја заборавите

Брачниот пар Дон (84) и Маргарет (80) биле во брак 59 години, тие во август оваа година починаа заедно држејќи се за рака. На вработените...

По Задушница доаѓа големиот празник: Што треба да направи секој верник?

Прочка, кој доаѓа по Задушница, претставува голем празник за македонскиот народ и со него се поврзани голем број обичаи и верувања. Празникот Прочка или Велики...
- Advertisement -