fbpx
16.8 C
Skopje

ВИДЕО: Новинар заспа на прес-конференцијата, како реагираше Енрике?

АКТУЕЛНО

Тренерот на Барселона, Луис Енрике се најде во една чудна ситуација, откако за време на прес-конференцијата еден од новинарите заспал.

По победата од 4:2 над Валенсија, Енрике задоволен заминал на прес-конференција, каде при обраќањето пред новинарите забележал и дека еден од нив спие.

„Ова прв пат му се случува. Мислам дека немам што повеќе да кажам“, истакна низ смеа Енрике.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -