7.8 C
Skopje
Wednesday, February 28, 2024

Коцевски удри по Апасиев: Присуство нула и на комисијата за Онкологија и за уставните судии, одработува за СДСМ и ДУИ!

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Зоран Коцевски на фејсбук статус распали по Димитар Апасиев.

Во продолжение ви ја пренесуваме неговата објава:

Коментар кај дотичниот не ми е дозволен‼️

На Анкетната комисија за Онкологија, присуство нула, исто како и за уставните судии, некој одработува за ДУИ и СДС, кој ли е тој⁉️

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -