5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Коцевски објави скандалозно видео: Секој ваков предлог на Спасовски е во функција на заштита на криминалците!

Партиските предлози на Оливер Спасовски за командири по станиците низ Македонија не престанува‼️

Секој предлог на Оливер Спасовски е во функција на заштита на криминалците и поткупот кој го спремаат за време на изборите‼️

Видеото и фотографиите кои ги објави пратеникот можете да ги погледнете на неговиот фејсбук профил!

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -