10.8 C
Skopje
Saturday, February 24, 2024

Измамив бугарка од Ало.бг: Јутјуберот Ритко со ново ВИДЕО – собра над 200 илјади subscribers

Еден од попознатите јутјубери кај нас, Ритко МДФК повторно се враќа на јутјуб сцената.

Имено, Ритко веќе со само неколку снимени видеа и стримови дојде до бројката од над 200 илјади subscribers, што го прави еден од ретките јутјубери во Македонија кои имаат толку голем број на следбеници.

Во продолжение неговото најново објавено видео на неговиот јутјуб канал.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -