21.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

(ВИДЕО) Ангелов од Попова Шапка: Ќе бараме решение да се намали ризикот од средби со мечките, ова е сепак територија во која природно припаѓаат

Обраќање на директорот на ЦУК Стојанче Ангелов:

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави