14.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Мицевски: Ковачки ќе биде НОСИТЕЛ на најголемата победа досега на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 3

Честитки до колегата Драган Ковачки за доделената задача и чест да биде Носител на листа на ВМРО-ДПМНЕ во Изборната единица 3.

Сигурен сум дека на 8-ми Мај, тој ќе биде и НОСИТЕЛ на најголемата победа досега на ВМРО-ДПМНЕ во Изборната единица 3.

Време е за историска победа ! 🇲🇰💪🏻

Аирлија и со среќа нека е🤞🏻🍀

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави