fbpx
15.8 C
Skopje

ФОТО: Мама Јелена го откри трудничкото стомаче

АКТУЕЛНО

Информацијата дека Јелена Ѓоковиќ, сопругата на познатиот тенисер Новак е повторно бремена се покажа како вистинита, само неколку месеци откако медиумите за прв пат објавија.

Јелена својата форма ја одржува во теретана, а сето тоа го откри нејзиниот сакан Новак кој сподели фотографија на Инстаграм, каде се гледа и стомачето на неговата сопруга.

Парот има син Стефан, но најавите дека планираат поголемо семејство се потврдија.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -