16.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

ОДРОН НА ПАТОТ КОН ГРАНИЦАТА СО БУГАРИЈА – на овој патен правец внимавајте ова утро!

Се известуваат сите учесници во сообраќајот дека на магистралниот пат А2 Крива Паланка – г.п. Деве Баир поради работи на патот и позачестени одрони крајно внимателно да управуваат со возилата за своја и општа безбедност.

На одредени места е поставена соодветна сообраќајна сигнализација.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави