11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

Голем народен митинг на ВМРО-ДПМНЕ на четврти април во Скопје

Со голем народен митинг во Скопје, ВМРО-ДПМНЕ ќе ја започне својата предизборна кампања.

Лидерот на партијата, Христијан Мицкоски, најави дека на 4-ти април, голем митинг ќе се одржи пред Владата на Република Македонија.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави