14.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Мицкоски од Штип: Народот е одлучен да си ја врати државата!

Во Штип ќе имаме убедлива победа. Народот е одлучен да си ја врати државата. Македонија повторно твоја! Промените во твои раце!

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави