12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Коцевски заедно со Мисајловски во Хиподром, Трубарево, Јурумлери и Колонија во Гази Баба (ГАЛЕРИЈА)

Прекрасни средби со сограѓаните и жители на Хиподром, Трубарево, Јурумлери и Колонија од општина Гази Баба.
Заедно со носителот на ИЕ 2 Владо Мисајловски имавме пријатни средби со нашиот чесен македонски народ.

Време е за ПРОМЕНИ‼️

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави