24.8 C
Skopje
Sunday, May 19, 2024
spot_img
spot_img

Тинејџерка пријавена за исчезната

На 20.04.2024 во 21:20 часот во Полициската станица Драчево, З.А.(42) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка Л.А.(18) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави