15.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Коцевски: Со Гордана за претседател, а Христијан премиер Македонија ќе почне да се обновува и развива!

Со Гордана за претседател, а со Христијан за премиер Македонија ќе почне да се обновува и развива!

Со ВМРО-ДПМНЕ Македонија е на сигурно!

Ви благодарам за сите убави и енергични поздрави во изминатите денови, Ви благодарам за поддршката и Ве повикувам на 8 мај сите заедно да гласаме за ВМРО-ДПМНЕ да биде силата која ќе ја води државата напред!

Линк од видеото на пратеникот Зоран Коцевски од ВМРО-ДПМНЕ погледнете ОВДЕ

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави