fbpx
35.8 C
Skopje

ВИДЕО: „Победникот“ за најлошо слободно фралње во НБА

АКТУЕЛНО

Кошаркарот на ЛА Клиперс, Диандре Џортан секогаш има атрактивни забивања и интересни поени, но огромен проблем за него се слободните фралања.

На средбата против Феникс Санс, која неговиот тим ја доби со 124:118, центарот го имаше најлошото слободно фрлање во НБА оваа сезона.

Погледнете ја и неговата реакција…

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -