fbpx
3.8 C
Skopje

ВИДЕО: Славната водителка заборави да облече гакички?

АКТУЕЛНО

Шпанските медиуми се во дилема, дали познатата шпанска водителка Елоиса Гонзалес заборави да облече гакички, и дали тоа го направила намерно, со цел да привлече внимание.

На новогодишната програма, убавата Гонзалес е облечена во прекрасен црвен фустан со длабок израз, а судејќи според коментарите во медиумите и на социјалните мрежи, таа под фустанот не носи ништо.

https://youtu.be/eTwrfli88ug

По оваа ситуација, во медиумите се јави и самата Елоиса која отрки дека таа воопшто не одлучувала што ќе облече и немала намера на таков начин да го привлече вниманието кон себе, како и тоа дека под фустанот носела гакички.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -