fbpx
29.8 C
Skopje

ФОТО: Бред Пит послаб и исушен никогаш не сте го виделе

АКТУЕЛНО

Осаменоста Бред Пит беше забележан на улица во Лос Анџелес во средата. Тој остава впечаток дека актерот станал уште послаб, дури и исушен.

Во последните месеци 53-годишниот актер се крие повлечен во арт студио, каде се занимава со скулптура.

Вели дека јавната уметноста му помага да го лекува скршеното срце од разделбата со Анџелина Џоли. Познавачите на состојбите велат дека тој речиси никогаш не излегува од станот, од кој се слуша меланхолична музика. Изгледа разводите не им влијаат добро на 53-годишните мажи.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -