fbpx
17.8 C
Skopje

ФОТО: Џенифер Лопез потврди дека е во врска со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, парот фотографиран

АКТУЕЛНО

Поп дивата Џенифер Лопез и поранешниот бејзбол играч Aлекс Родригез повеќе не ја кријат својата врска. Пораншниот играч на Њујорк Јенкис официјално потврди дека е романтично поврзан со латино дивата.

„ Таа е прекрасна, прекрасна девојка и една од најпаметните личности кои ги имам сретнато, а исто така е неверојатна мајка“, рече Родригез во шоуто „Тhe View“.

Парот истотака беше фотографиран на излегување од еден ресотран во Њујорк

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -