3.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Познат пејач пронашол змија во ВЦ-школката, на што реагирал…

Кантри пејачот Брит Елдридги за време на годишниот одмор на Карибите доживеал вистински ноќен кошмар кој го сподели на својот Инстаграм профи.

Откако Елдридги се пробудил од спиење заминал во тоалет каде што констатирал дека веќе некој му ја завземал„ тоалет школката.

Неповиканиот гостин била огромна змија која лежела во школката. Се уште не е познато дали таа дошла низ цевките или влегла додека Брит и неговиот брат спиел. Сепак момците не се преплашиле, па ситуацијата ја решиле како вистински професионалци.

 

 

 

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -