fbpx
16.8 C
Skopje

ВИДЕО: Зијадин Села излезе од болница, пречекан со аплауз

АКТУЕЛНО

Пратеникот од Алијансата за Албанците, Зијадин Села излезе од Клиничката болница во Тетово, каде што беше третиран по повредите што ги доби за време на нападите во Собранието на 27 април, објави Алсат-М.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -