fbpx
35.8 C
Skopje

Лима: Омажена сум за самата себе!

АКТУЕЛНО

Сите ги заинтересира Андријана Лима кога на нејзината рака е забележан прстен кој изгледа како раскошна бурма, бидејќи освен Марко Јариќ со кој била во брак и од кој се разведе, на никој повторно не го кажала судбоносното „да“.

По повод озборувањата Адријана реши да се огласи.

-Што е толку чудно со овој прстен? Тоа е симболично, посветена сум на самата себе и сопствената среќа и омажена сум за самата себе. Дами, сакајте се себе си, напишала Адријана на Инстаграм.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -