fbpx
2.3 C
Skopje

Ангелов: Не е важно што Фокус пишува, важно е дека режимот е срушен а Вардар шампион!

АКТУЕЛНО

Лидерот на Достоинство, Стојанче Ангелов на својот ФБ профил ги коментира пишувањата на ФОКУС дека токму тој, е во трка за една од највлијателните функции во МВР – директор на Бирото за јавна безбедност.

Денес Фокус објавил текст во кој ме спомнале и мене. Многумина се јавија со порака или на телефон да прашаат дали е точно или не?
Не е важно што тоа Фокус пишува за мене. Единствено важно е дека режимот е срушен а Вардар шампион. За мене е лесно. Секогаш се наоѓа добра работа. Во Македонија или во Ирак, во пустина или на брод,“ пишува Ангелов на својот ФБ профил.

Денес Фокус објавил текст во кој ме спомнале и мене. Многумина се јавија со порака или на телефон да прашаат дали е…

Posted by Стојанче Ангелов on Tuesday, June 6, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -