fbpx
8.8 C
Skopje

Петар Колев гостин во „Што мисли народот“

АКТУЕЛНО

Контроверзниот Петар Колев, претседател на МБП, кој со своите јавни излагања предизвикува лавина од реакции кај домашната, но и меѓународната јавност, денеска во 17:30 часот гостува во емисијата „Што мисли народот“ на ТВ СТАР.

Во прилог следуваат досегашните гостувања на Петар Колев во ТВ СТАР кои беа исклучително интересни за гледачите на емисијата „Што мисли народот“

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -