fbpx
8.8 C
Skopje

Како ДРОГБА го дробеше Арсенал (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Додека го носеше дресот на Челси Дидиер Дрогба редовно постигнуваше голови против Арсенал!

https://www.youtube.com/watch?v=grjzY3_3Pjk

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -